rodinný penzion Ledeč
Správná volba.

PTEJTE SE, ODPOVÍME

Jak vypadá penzion Ledeč?

Jedná se o objekt v přimo v centru dění města v historické zástavbě. Stáří je přes 120 let! To už je pořádná porce a pořád ve výborném stavu. Apartmány mají kvalitní dřevěná Eurookna a s hlukem z ulice si nemusíte dělat veliké starosti.

Kde penzion najdu?

Přímo v srdci města Ledeč nad Sázavou, a to v blízkosti hlavní dominanty. U hradu. Z okna vidíte nejen hrad, ale i řeku Sázavu. Jakmile provedete rezervaci, tak vám pošleme přesnou adresu, abyste penzion nemuseli dlouze hledat. Zaparkujete přímo ve dvoře penzionu.

Kolik se do aparmánů vejde lidí?

Do apartmánu Premium se vejdou pohodlně až 4 osoby. Dvě osoby si mohou užívat pohodlí na případně rozdělitelné manželské posteli a další dvě si užijí noc na kvalitní rozkládací pohovce. Do apartmánu Premium Max se vejde dokonce 5 osob. Využít můžete čtyři plnohodnotná lůžka s kvalitními matracemi a o pátou osobu se postará pohodlná pohovka.

Mohu si s sebou vzít domácího mazlíčka?

Pro pobyt zvířat uvnitř není prostor uzpůsoben, a proto si pro ně, pěkně prosíme, sežeňte hlídání a nechte je doma.

Jak je to se stravováním?

Ve Vaší kuchyni vykouzlíte skvělé laskominy během chvilky. V ní máte k dispozici vše od vařiče přes mikrovlnnou troubu, ledničku až po veškeré nádobí a drobnosti. Pokud ale zrovna nemáte chuť tvořit a ztrácet čas, pak můžete navštívit kteroukoliv restauraci ve městě dostupné doslova pár kroků. Na kafíčko a něco na zub ale ve své kuchyňce určitě čas najdete.

Jak a kdy se mohu ubytovat?

Nabízíme dvě formy nástupu na ubytování:

  • A.  Pokud nám to situace dovolí, nejraději Vás přivítáme osobně a předáme veškeré informace, klíče a čip od pokoje.
  • B.  Pokud se chcete ubytovat bezkontaktně, pak na Vás čeká supertajná krabička s ještě tajnějším kódem, ve které si klíče a čip převezmete sami bez ohledu na čas příjezdu. Do té samé krabičky při ukončení pobytu opět klíče schováte. Tato varianta je vhodná v případě, kdy přesně nevíte, v kolik hodin do penzionu dorazíte. Pak ovšem musí být ubytování uhrazeno předem v celé výši a předem vyplněný online check-in.

Check-in je mezi 14 - 17 hodinou, Check-out do 10 hodin.

NĚKOLIK DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ

Jsou tu od toho, aby ochránili jak vás, tak ostatní. Když se jimi budete řídit, tak snížíte riziko vzniku újmy.

Oheň

To může být opravdu velký problém. Penzion má uvnitř spoustu hořlavých prvků. Za žádných okolností uvnitř nekuřte. Pokud bez toho nemůžete být, tak prosím venku, ale i tak s velkou opatrností k přírodě. Špačky máme rádi, ale pouze ty, co lítají kolem, takže ten cigaretový vhodně zneškodněte.

Voda

Voda, co teče v penzionu je pitná. Teplé vody je dostatek. Každý apartmán má svůj vlastní bojler.

Elektřina

Penzion si ji zatím vyrobit neumí, a tak i když je elektřiny dostatek, přesto se pokuste šetřit. Zjistíte, že ji vlastně zase tolik nepotřebujete, protože v okolí  je spousta věcí k vidění a návštěvě.

Déšť, okna, dveře

Déšť je super, dokud teče pouze na lesy, na půdu, na střechu a ne dovnitř penzionu. Pokud prší, tak zavřete okna a dveře. Když odcházíte, tak prosím všechna okna zcela zavřete a dveře zamkněte.

Klíč

Klíč dostanete pouze od hlavních vchodových dveří, nejste nijak časově závislí. Do penzionu a z penzionu si odcházíte dle libosti v jakoukoliv denní či noční dobu. Dveře od apartmánu jsou na čip nebo kód. Kód Vám prozradíme nejpozději v den nástupu do penzionu.

Vzduch

Větrejte si. Není nad to si před spaním pustit do plic čerstvých vzduch a krásně usnout.

Wi-Fi

Máme zdarma. Kód na Wi-Fi najdete v mailu nebo přímo na pokoji.

Požární čidla

Penzion má inteligentní čidla pro případ požáru. Pro vás je to možná informace k ničemu, ale my hned budeme vědět, když bude problém. Vy teda asi taky, protože čidlo má integrovanou sirénu, aby vás probudila, kdybyste náhodou zrovna spali. Pokud dostaneme echo, že se něco děje a vy nám nebudete reagovat na zprávy či telefonát, tak budeme nuceni přijet nebo rovnou volat hasiče. A to už je problém...

Úložné prostory

V apartmánech je dostatek úložných prostorů pro všechny hosty. Trezory na pokojích ale zatím nemáme. Cennosti raději nechte doma nebo si je pečlivě hlídejte.

Hasící přístroj

Na hlavním schodišti a na verandě nad dřevěnými schody.

Na něco jsme zapomněli? Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Prostor pro Vaše dotazy

Na něco jsme zapomněli? Chcete se na něco zeptat? Napište nám.