Važení hosté,

děkujeme Vám za výběr našeho penzionu Ledeč.

Moc nás mrzí, že Vás nemůžeme přivítat osobně a vše Vám podrobně ukázat. Dovolte nám, abychom Vám alespoň takto předali pár důležitých informací.

Klíč od hlavních vchodových dveří do penzionu naleznete v boxíku s číselným kódem. Kód pro otevření a číslo Vašeho apartmánu Vám zašleme formou SMS. Klíč je možné vyzvednout již od 14 hodin v den zahájení pobytu.

Adresa penzionu je náměstí Svobody 106, Ledeč nad Sázavou.

Umístění boxíku s klíčem: po pravé straně vedle plastových šedých dveří zhruba naproti od přechodu pro chodce. Dále obdržíte čip, který přiložíte ke čtečce u Vašeho apartmánu nebo obdržíte číselný kód, který zadáte na číselníku čtečky.

Apartmány jsou umístěny v podkroví. Po vstupu do penzionu vystoupáte po schodišti a dále pokračujete na dvůr v 1. nadzemním podlaží. Poté vystoupáte po dalším (dřevěném) schodišti na chodbu, kde již uvidíte svoje vstupní dveře do apartmánu.

Pokud u nás máte rezervaci parkování nebo úschovu kol, pak v boxíku naleznete i klíč od vrat na naše parkoviště – červenohnědé posuvné vrata hned pod penzionem.

Jakmile se dostanete na parkoviště malou brankou, vrata odjistíte z vnitřní strany západkou (vlevo), kterou vysunete nahoru a vrata poté pomalu odsunete vlevo. Zhruba v polovině otevření vrata mírně naklopte směrem do dvora  tak, aby volně dosedlo vodící kolečko na vodící lištu.

Vaše auto prosím zaparkujte tak, aby se na parkoviště vešlo ještě jedno a zároveň, aby obě auta pohodlně zajela i vyjela nezávisle na sobě. Parkujte proto pouze kolmo k silnici (co nejblíže podél buď k pravé nebo levé boční zdi). Zde je možné uschovat i jízdní kola.

S vraty (zejména při silnějším větru) manipulujte se zvýšenou opatrností.

Vrata nesmí obsluhovat osoby mladší 18ti let, ani se zdržovat v  bezprostředním okolí!

Vrata z důvodu bezpečnosti vždy uzavřete a zajistěte.

Pokud u nás rezervaci parkování nemáte, doporučujeme zaparkovat u kavárny Kovárna hned naproti penzionu (zdarma po celý týden), popřípadě na parkovišti u školy (Po-Pá mezi 8 – 17 hod. placeno).

Pokud jste nevyplnili Vaše registrační údaje online, pak je prosím vyplňte v papírové podobě na pokoji.

Věříme, že si u nás pobyt užijete na maximum a v případě jakýchkoliv dotazů či problémů se na nás neváhejte obrátit na:

telefon +420 603 482 412

Příjemný a ničím nerušený pobyt Vám přeje Petr Hušek, DiS – majitel penzionu Ledeč.