PENZION LEDEČ


Rodinný penzion leží v malebném městečku Ledeč nad Sázavou, v posázaví zvané jako „Perla posázaví“. Vhodné místo pro aktivní odpočinek a sportovní aktivity. Městem prochází oblíbená značená cyklotrasa posázaví.

Cena ubytování již od Kč 250,-.
Výhodné ceny pro všechny!
Více informací

Samozřejmostí jsou u nás zvýšená hygienická opatření proti šíření COVID-19.
Ubytování v apartmánech PREMIUM plné komfortu a pohodlí nebo v cenově výhodných pokojích KLASIK.
Plně vybavené apartmány PREMIUM s kuchyní a koupelnou
Mimořádně prostorné apartmány
Pokoje KLASIK za zvýhodněné ceny
Plná občanská vybavenost - restaurace, bary, kavárny, nakupování
Možnost letního grilování a posezení na venkovní terase přímo v penzionu
Dostupné vlakové i autobusové spojení (300m)
Nádherná příroda Vysočiny
Ideální pro turistiku a cykloturistiku
Ledečský hrad, který znáte z TV pohádek
Vzálenost od dálnice D1 cca 15 km
NOVĚ možnost parkování v uzamčeném dvoře (přes noc)
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Kuchyň
Kuchyň
Kuchyň
Koupelna

Popis ubytování

Apartmány PREMIUM jsou situovány v podkroví. Důraz při renovaci penzionu byl kladen na přírodní materiály, které působí příjemným a uklidňujícím dojmem. Součástí každého komfortně vybaveného apartmá je pokoj, kuchyně a koupelna. Pokoje KLASIK jsou v 1. patře přístupné z veliké terasy s možností posezení.
WiFi zdarma ve všech pokojích. Náš penzion je nekuřácký. Kouření povoleno pouze na venkovních prostorech penzionu.

Apartmá PREMIUM

V pokoji je manželská postel s nočními stolky a rozkládací pohovka, která slouží zároveň jako jedna nebo dvě přistýlky.
Dále je součástí pokoje šatní skříň a dvě skříňky pro odkládání oděvů či drobných předmětů. Na nich je TV s příjmem DVB-T2. Součástí každého Apartmá PREMIUM je kuchyň s kuchyňskou linkou. Je plně vybavená a připravená pro přípravu pokrmů vlastní přípravou. K dispozici je elektrický dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička s malým mrazákem, nádobí, talíře, příbory…
Pro mytí nádobí můžete využít nerezový dřez s průtokovým ohřívačem vody.
V kuchyni je rovněž stůl a čtyři židle.V koupelně je WC, umyvadlo, zrcadlo s úložným prostorem a sprchový kout. Každý apartmán má svůj vlastní ohřev vody.
V apartmánech je možno používat vlastní el. přístroje pouze s přiměřenou spotřebou el. energie – např. holicí strojek, vysoušeč vlasů apod.


Pokoje KLASIK

Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízeny. V pokoji jsou samostatná lůžka s nočními stolky, skříně a odkládací poličky. Každý pokoj je vybaven TV a možností připojení WI-FI zdarma. V předsíňce je také stolek, prostorná chladnička, mikrovlnná trouba a varná konvice. V koupelně, (společná pro 2 pokoje) je WC, umyvadlo, zrcadlo s úložným prostorem a sprchový kout. Pokoje KLASIK mají vlastní ohřev vody. Tyto pokoje nikdy současně (bez svolení) neobsazujeme hosty, kteří se vzájemně neznají. Odpadá tak nepříjemné potkávání cizích hostů ve společné koupelně s WC.
V pokojích je možno používat vlastní el. přístroje pouze s přiměřenou spotřebou el. energie – např. holicí strojek, vysoušeč vlasů apod.


V letních měsících můžete využít posezení a grilování na venkovní terase přímo v penzionu.
Možnost úschovy jízdních kol - lze ponechat na uzamykatelném dvoře (pod plachtu) nebo lze vynést do patra (pod stříšku). Problém s tím nemají ani lidé vyššího věku).
Možnost parkování přes noc na uzamykatelném dvoře s bezpečnostní kamerou.